Реєстрація

FAQ

Чи діє у вас групова реєстрація і які її умови?
Так, на конференції діє групова реєстрація.
При оплаті 4-х квитків – квиток для ще одного учасника буде безкоштовним. Зареєструвати групу Ви можете за посиланням – www.outsourceforum.org/registration-group, або Вам слід повідомити нашого фінансового менеджера за допомогою поля «Додаткова інформація» при реєстрації або напишіть нам на пошту: greg@startup.lviv.ua.

Чи можу я зареєструватися на конференцію зараз, але оплатити її пізніше?
Можна, але, на жаль, ми не зможемо довго зберегти за вами сталу вартість квитка. Його ціна буде зростати тим більше, чим менше часу залишиться до події. Зверніть увагу, що за 3 дні до початку конференції реєстрація закривається.

Чи зможу я повернути кошти, якщо не матиму змоги прийти на конференцію?
Якщо Ви не можете відвідати конференцію, гроші (за вирахуванням комісії 8%) можуть бути поверненні за місяць до конференції.
Також при неможливості відвідати конференцію та при попередньому узгодженні з організаторами (не пізніше ніж за 24 год. до конференції), маєте право передати свій квиток іншій особі або обміняти квиток з поточної конференції на квиток наступної аналогічної конференції.

В мене є безліч цікавих кейсів, і я хотів би ними поділитися з відвідувачами. Чи це можливо?
Адміністрація конференції завжди відкрита до співпраці і з радістю розгляне ваші пропозиції стосовно доповідей та партнерства. Якщо Ви хочете запропонувати доповідь чи партнерські відносини заповніть, будь-ласка, відповідну форму на сайті, або напишіть нам на пошту: maria@lembs.com